TRÓJKA NA 6 nr 39

 

 DRODZY CZYTELNICY   logo

 Witamy Was, Drodzy Czytelnicy, w kolejnym numerze „Trójki” na 6”. Jak sami zapewne zauważyliście, pogoda nie sprzyja spacerom. Każdy, kto wychodzi poszukiwać oznak zbliżającej się wiosny, zamiast z głową pełną estetycznych wrażeń wraca z katarem, kaszlem i temperaturą. Dlatego aby ustrzec Was przed niespodziewanym atakiem grypy polecamy gorąco naszą gazetkę. A znajdziecie tu m. in. relację z apeli szkolnych, niezapomnianych z wielu powodów Andrzejek, przypomnicie niezwykle zabawne przedstawienie jasełkowe, powspominacie bardzo aktywne ferie. Będziecie mieli okazję raz jeszcze przywołać wrażenia ze spotkań z interesującymi ludźmi, uśmiechnąć się na myśl o „torturach”, jakim poddano nauczycieli z okazji ich święta, zapoznać się z biografią słynnego pisarza. Zaprezentujemy Wam również skład nowego Samorządu Uczniowskiego wraz z pełnionymi przez nich funkcjami - będziecie wiedzieli, kogo i za co rozliczyć przy następnych wyborach.

Wasza Redakcja

 Życzymy przyjemnej lektury!

NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ TRÓJKA NA 6 nr 39
 Wszystkie dotychczasowe numery naszego pisma znajdziecie w dziale GAZETKA SZKOLNA.